Z czym warto łączyć bluzę damską z kapturem?

Tak zwana bluza z kapturem to bardzo uniwersalny element ubioru. Ale wciąż wydaje się wielu ludziom, zwłaszcza kobietom, że w pewnym momencie nie powinny już jej nosić. Jednak to błąd! Taki element garderoby pasuje do wszystkiego i świetnie sprawdza się niezależnie od wieku, płci czy stylu ubierania. Sprawdź, jaki bluzy nosi dziś najwięcej osób, a które modele zdecydowanie najbardziej opłaca Ci się kupić dla siebie, swojego dziecka czy dla innej bliskiej osoby z Twojej rodziny w ramach prezentu.

3 najczęściej wybierane propozycje, jak nosić i z czym łączyć bluzę z kapturem

Już teraz zastanów się, jak warto nosić bluzy damskie z kapturem. I dopasują ją do swojego stylu.

Propozycja 1. – w stylu streetwear

Styl streetwear jest inaczej nazywany modą uliczną. Został on zapoczątkowany w latach 90. dzięki muzyce rap, którą to preferowali artyści tacy jak Jay Z i Mase. Wtedy to zaczęli nosić trampki Air Force 1 w połączeniu z dżinsami, aby uzyskać nowy, świeży wygląd, który ostatecznie został przyjęty przez wszystkich, począwszy od dzieci w szkołach, aż po dorosłych. Na początku tylko mężczyźni decydowali się ubierać jak raperzy, ale potem kobiety również zdobyły „prawo” do ubierania się w taki sposób — co oznacza, że Ty również możesz odkryć bluzy z kapturem w stylu streetwear.

Propozycja 2. – pełna elegancja

Chodzi tutaj o to, aby wybrać sportową bluzę z kapturem do swojej stylizacji, a jednocześnie zachować elegancki i profesjonalny wygląd. Prosta bluzka z dopasowaną spódnicą lub sukienką sprawdzi się do tej stylizacji. Możesz również zdecydować się na wysokie skórzane buty, które są modne, ale koniecznie niech nie będą zbyt obszerne na nogach (polecam zejście o jeden rozmiar w dół). Akcesoria, takie jak wyrazista biżuteria, będą także idealne.

Propozycja 3. – z rockowym pazurem

Nie rezygnuj ze swojego stylu, tylko dlatego, że nie pasuje do tego, co noszą wszyscy inni. W bluzach nadal możesz wyglądać, jak gwiazda rocka, nawet jeśli są to ciemne kolory jak czerń czy szarość. Wystarczy, że znajdziesz taką bluzę, która będzie dobrze pasować i będzie miała designerskie dodatki — w miarę możliwości spróbuj wyrazić siebie poprzez te rzeczy, zamiast sięgać po modne ubranie, które noszą wszyscy.

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jaką bluzę z kapturem opłaca Ci się zakupić. Przekonaj się, że ten element garderoby nigdy nie wyjdzie z mody, bo ma naprawdę ponadczasowy charakter. Zatem znajdź produkt, który odda Twój charakter i styl bycia i ciesz się dobrym i sprawdzonym produktem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *